Apartmán Praha 5 Suite OHRADA
Apartmán Suite OHRADA ubytování Praha 5 Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Apartmán Suite OHRADA / Praha 5

Apartmán Ohrada je situován v klidné části Prahy 5. Apartmán se nachází ve 2. patře rodinného domu a je vzdálen pouze 10 minut chůzí od stanice metra Lužiny. Ubytování v pražském apartmánu Ohrada je vhodné, jak pro návštěvu historického středu města metrem, tak pro dovolenou spojenou s pěšími a cyklistickými výlety v Prokopském údolí a jeho okolí.

Apartmán Ohrada ubytování v Praze dostupnost
Po výstupu z metra vede nejkratší cesta ulicí Archelogická. Po této ulici se dostanete až k dvouproudové silnici, kterou přejdete. Nyní uvidíte rodinné domy, tj. Malá ohrada. První ulice je Na Hvížďalce. Cesta možná i ze stanice metra Nové Butovice. Z této stanice trvá cesta 3 minuty- výstupní stanice je Malá Ohrada (na znamení). Staví zde autobusy 235, 225, 256.

Ubytování apartmán Ohrada v Praze pokoje: 
Apartmán Ohrada v Praze se skládá z jednoho velkého pokoje a koupelny a nabízí ubytování pro 1-6 osob. Pokoj má ze střešního okna krásný noční výhled na Prahu. Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, toaleta). Další vybavení pokoje zahrnuje – free wifi, ručníky, povlečení, topení, varnou konvici, nádobí. Menší zvířata povolena. Parkování je možné před domem bez poplatku.

Ubytování v Praze apartmán Ohrada okolí 
V blízkosti apartmánu Ohrada v Praze naleznete restauraci, pizzerii, supermarket. V okolí se nachází i nákupní centrum "Galerie Butovice" a posilovna (15 minut chůzí). Praha je také městem zábavy. Celoročně zde probíhají tisíce akcí. Jsou zde vynikající restaurace, diskotéky, bary, kluby, vinárny, kavárny, tančírny společenských tanců a další podniky a možnosti jak se pobavit. Můžete zde nakupovat v tisících obchůdků, obchodů a nákupních center. Díky unikátnímu zachovalému historickému jádru města byla Praha v roce 1992 zapsána do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Došlo tak k ocenění jedinečných historických památek, architektonických skvostů a kulturnímu významu města v jeho historii i současnosti.
Apartmán Praha 5 Suite OHRADA - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Praha 5 Suite OHRADA -  je k dispozici připojení na internetApartmán Praha 5 Suite OHRADA - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmán Praha 5 Suite OHRADA - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmán Praha 5 Suite OHRADA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Praha 5 Suite OHRADA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento apartmán? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com